گارد استقلال علیه آمانوف

گارد استقلال علیه آمانوف

باشگاه استقلال تهران دوباره با پرونده بین‌المللی جدید مواجه شده است.

 

به گزارش 9 صبح، باشگاه استقلال تهران دوباره با پرونده بین المللی جدید مواجه شده و این مرتبه عزیزبک آمانوف ازبکستانی برای آبی‌ها دردسرساز شده است.

چند روز قبل باشگاه استقلال نامه‌ای را از طرف فیفا دریافت کرد که به موجب آن برای عدم پرداخت مطالبات عزیزبک آمانوف دوباره محکوم شده و حالا باید برای بستن این پرونده بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان هزینه شود.

استقلالی‌ها مدعی‌اند ایمیل‌های ارسال شده توسط آمانوف که در واقع حکم اخطاریه داشته‌اند را یک نفر اینجا پاک کرده ولی قطعاً حتی اگر چنین اتفاقی هم رخ داده باشد از نظر فیفا یک مسئله داخلی است و مانع از محکومیت طرف ایرانی نمی‌شود.

در همین خصوص خبردار شدیم عوامل باشگاه از طریق کمیته انضباطی فیفا به هافبک ازبکستانی سابق خودشان پیغام داده‌اند که اگر واقعاً طبق همان چیزی که قانون حکم می‌کند در زمان مقرر برای استقلال اخطاریه فرستاده است، این ایمیل‌ها را دوباره برای فیفا ارسال کند تا تاریخ ثبت اولیه آنها مجدداً استعلام شود.

البته این کار شاید فقط زمان صدور حکم تجدید نظر را به تعویق اندازد و بهتر است استقلال از همین حالا دنبال ارائه مدارک مستند پیرامون ترک بدون اجازه تمرینات تیم توسط این بازیکن باشد. اتفاقی که زمستان سال گذشته به وقوع پیوست و مدیران وقت باشگاه استقلال در آن زمان مدعی بودند با استناد به همین پرواز شبانه و بی اطلاع می‌توان عزیزبک آمانوف را محکوم کرد.

    نظر شما