غیبت آزمون به سود قدوس شد!

غیبت آزمون به سود قدوس شد!

بازیکن تیم ملی فوتبال برابر بلغارها عملکرد خوبی داشت.

به گزارش ۹ صبح، چهره ویژه مسابقه دوستانه تیم ملی فوتبال ایران برابر بلغارستان، سامان قدوس بود. او که گفته می‌شد شاید حتی به دوران حضورش در تیم ایران پایان بدهد در این اردو دوباره به فهرست افزوده شد و علاوه بر آن توانست در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

حضور قدوس در ترکیب اصلی، مدیون غیبت آزمون بود. قدوس پاس تنها گل بازی را هم با زیرکی خود برای محبی فرستاد تا نقش مهمی در ثبت یک پیروزی دیگر در کارنامه امیر قلعه‌نویی داشته باشد. به این ترتیب احتمالا سرمربی تیم ملی از این پس نگاه ویژه‌تری به این بازیکن خواهد داشت و احتمالا قدوس فرصت بیشتری برای بازی پیدا می‌کند.

سامان البته در مسیر فیکس شدن، باید دعاگوی سردار آزمون هم باشد؛ بازیکنی که با غیبتش در این اردو، باعث تغییر سیستم تیم ملی شد.

تیم ایران برابر بلغارستان با چینش ۱-۳-۲-۴ به میدان رفت. مهدی طارمی تک‌مهاجم بود، علیرضا جهانبخش و محمد محبی در ۲ طرف او را تغذیه می‌کردند و سامان قدوس هم به‌ عنوان هافبک هجومی پشت سر آنها فعالیت می‌کرد. در صورتی که سردار آزمون در تیم ملی حضور داشته باشد، شرایط فرق می‌کند. در آن زمان تیم ملی با زوج او و طارمی به‌ عنوان مهاجم نوک به میدان می‌رود و سیستم تیم به ۲-۴-۴ خطی تغییر می‌کند که قربانی بزرگ این شیوه، به‌ طور معمول سامان قدوس است.

    نظر شما