ضدحال دوباره به پرسپولیسی‌ها

ضدحال دوباره به پرسپولیسی‌ها

باشگاه ایرانی مثل باشگاه پرتغالی با پرسپولیس رفتار کرد.

به گزارش 9 صبح، باشگاه گل‌گهر سیرجان نامه باشگاه پرسپولیس را بی‌پاسخ گذاشت و این همان رفتاری بود که باشگاه ژیل ویسنته پرتغال با باشگاه پرسپولیس داشت.

چندی پیش باشگاه پرسپولیس در نامه ای به باشگاه ژیل‌ویسنته خواهان به خدمت گیری علی علیپور شد اما این نامه بی‌پاسخ ماند و این موجب تعجب باشگاه پرسپولیس شد. قرارداد علی علیپور با باشگاه ژیل‌ویسنته رو به پایان است و او در پایان فصل می‌تواند به عنوان بازیکن اردوی تیم را ترک کند. باشگاه ژیل ویسنته به علی علیپور گفته بود؛ تنها در صورت تمدید قرارداد می‌تواند اردوی تیم را ترک کند، در حالی که برای اساس قوانین جدید نقل و انتقالات لژیونر ایرانی نمی‌تواند به عنوان بازیکن قرضی به تیم‌های لیگ برتری برگردد.

باشگاه پرسپولیس برای جذب چند بازیکن گل گهر از جمله علیزاده هم برای این باشگاه نامه زد اما باشگاه گل گهر پاسخی به نامه ی پرسپولیسی‌ها نداد! این در حالی است که باشگاه استقلال هم خواهان به خدمت گیری برخی از بازیکنان گل گهر از جمله مهدی تیکدری شد. به همین خاطر حتی علی خطیر به دفتر باشگاه گل گهر رفت و با مدیر عامل این باشگاه جلسه گذاشت و در حالی که خبر از توافق اولیه دو باشگاه بر سر مهدی تیکدری به بیرون درز پیدا کرد این خبر از سوی باشگاه گل گهر تکذیب شد و هیچ بازیکنی از این تیم اردوی تیم را ترک نکرد.

منبع: خبرورزشی

  نظر شما

  • با پخش برنامه عادل فردوسی پور و جشن…

  • بازیکن ژاپنی که به همراه تیم ملی کشورش…

  • مدیران دو باشگاه استقلال و ذوب‌آهن بر…

  • منتظر چهره جدید سرخ‌های پایتخت باشید.

  • تیم ملی فوتبال ایران برای هفتمین‌بار…