اسطوره سابق همچنان از هالند کینه به دل دارد/ او مانند یک بچه لوس است!

اسطوره سابق همچنان از هالند کینه به دل دارد/ او مانند یک بچه لوس است!

روی کین دوباره به ارلینگ هالند کنایه زد و این بار او را بچه لوسی دانست که به خاطر تعویض قهر می‌کند.

به گزارش 9 صبح، روی کین دوباره جنگ لفظی با ارلینگ هالند را شروع کرده است. چندی پیش بود که کارشناس فعلی اسکای اسپورت عنوان کرده بود که هالند در حد بازیکنان لیگ دو است و با این حرف سیل انتقادات به سمتش جاری شد و حتی پپ گواردیولا نیز به حرف او واکنش نشان داده بود.

اما اسطوره سابق دست بردار نیست و باز هم به ستاره نروژی تیکه انداخته است. البته دعوای کین و خانواده هالند به سالها پیش برمی‌گردد و حتی زمانی که روی پای آلف اینگه (پدر هالند) تکل خشنی رفته بود نیز آتش خشم و کینه‌اش خاموش نشد و به نظر می‌رسد از آن زمان همچنان از این خانواده کینه به دل دارد.

هالند روز گذشته در بازی ۵-۱ مقابل وولوز ۴ گل به ثمر رساند و پس از اینکه گواردیولا ۸ دقیقه مانده به پایان بازی او را بیرون کشید و فرصت زدن گل پنجم را به او نداد، به نظر می‌رسید که چهره هالند کمی ناراحت به نظر می‌رسد. کین مجددا هالند را هدف قرار داد و با اشاره به این اتفاق گفت: «دیروز دیدم هالند از زمین بیرون آمد و چهره ناراحتی به خود گرفته و مانند یک بچه لوس رفتار می‌کند. اما چون آنها بازی را می‌برند و او گل می‌زند این رفتارها فراموش می‌شوند.» کاپیتان سابق یونایتد رفتار هالند را با رفتار مو صلاح ستاره لیورپول مقایسه کرد که در تساوی ۲-۲ آخر هفته گذشته مقابل وستهام، با یورگن کلوپ دچار اختلاف شد. کین ادامه داد: «من فکر می‌کنم چون نتایج به نفع لیورپول پیش نرفته این موضوع برجسته شده است.»

به گزارش میرِر، گواردیولا بعد از بازی در مورد ناراحتی هالند گفت که او به خاطر تصمیمات داور بازی «آنتونی تیلور» عصبانی شده بود و به هیچ عنوان به دلیل تعویض ناراحت نشده و من تضمین می‌دهم که او بسیار خوشحال است.

منبع: خبر ورزشی

    نظر شما