انریکه: دورتموند خوش شانس بود که به فینال رسید

انریکه: دورتموند خوش شانس بود که به فینال رسید

سرمربی پاری‌سن‌ژرمن پس از ناکامی شاگردانش در رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا، از بدشانسی تیمش در مصاف با دورتموند سخن گفت.

به گزارش 9 صبح، لوئیس انریکه در پی شکست خانگی یک بر صفر شب گذشته (سه‌شنبه) شاگردانش مقابل بوروسیا دورتموند در دور برگشت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا و ناکامی در رسیدن به فینال این رقابت‌ها با قبول شکست 2 بر صفر در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، گفت: صادقانه باید بگویم، این تقریباً غیرممکن است که وقتی انتظار به ثمر رسیدن بیش از سه گل را دارید، چهار بار توپ‌تان را به تیر می‌خورد و هم حتی یک گل هم به ثمر نمی‌رسد. در مجموع دو دیدار رفت و برگشت 6 بار تیر دروازه دورتموند را به لرزه درآوردیم. فوتبال بازی منصفانه‌ای نیست، شما همیشه آنچه که لیاقت دارید را به دست نمی‌آورید و بهترین تیم همیشه برنده نمی‌شود. با تمام این تفاسیر، باید به بورسیا دورتموند تبریک بگویم.  

وی افزود: آنها خیلی خوب بازی کردند، خیلی سخت جنگیدند و به اندازه کافی خوش شانس بودند که به فینال رسیدند. غمگین و ناامید هستیم چون احساس می‌کنیم شایسته کسب نتیجه بهتری بودیم. ورزش در بالاترین سطح همین است. زندگی همین است و در چنین وضعیتی باید بتوانید به شرایط عادی‌تان بازگردید.

سرمربی اسپانیایی پاری‌سن‌ژرمن خاطرنشان کرد: در این بازی هم مثل همیشه هواداران ما فوق‌العاده بودند و فضای فوتبالی درخشانی بر ورزشگاه پارک‌دوپرنس حاکم بود. شرم‌آور است که نتوانستیم شادی بیشتری برای آنها به ارمغان بیاوریم، اما باید دوباره سرپا شویم و سال آینده قوی‌تر بازگردیم.

منبع:تسنیم

 

    نظر شما