دروسی، سردار را جایگزین دیبالا کرد

دروسی، سردار را جایگزین دیبالا کرد

با مصدومیت دیبالا، انتظار این است که سردار آزمون در ترکیب ابتدایی این تیم برابر آتالانتا قرار بگیرد.

به گزارش 9 صبح، در دیداری حساس از هفته ۳۶ سری آ ۲۰۲۳/۲۴،  آاس رم میهمان آتالانتا است. سه امتیاز این بازی به‌طور مستقیم سرنوشت سهمیه پنجم سری آ در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا را مشخص می‌کند و رم بیش از آتالانتا به پیروزی در این دیدار نیاز دارد.  پائولو دیبالا غایب بزرگ تیم دروسی در این بازی خواهد بود.

دیبالا که در جریان دیدار هفته گذشته مقابل یوونتوس دچار مصدومیت عضلانی شد، در تمرینات روز گذشته جالوروسی غایب بود و رم را در سفر به برگامو همراهی نخواهد کرد. این در شرایطی است که مصدومیت دیبالا جزئی به نظر می‌رسید و رمی‌ها انتظار داشتند دیبالا پس از استراحت در بازی مقابل لورکوزن، بتواند از ابتدا مقابل آتالانتا به میدان برود. به این ترتیب گرگ‌ها بدون ستاره اصلی خود برای مهم‌ترین بازی فصل آماده می‌شوند.

با این شرایط به نظر می‌رسد دروسی در این بازی قصد داشته باشد سردار آزمون مهاجم ایرانی تیمش را که در هفته‌های اخیر بسیار در این تیم اثرگذار بوده، از ابتدا داخل ترکیب حضور داشته باشد تا به تیمش کمک کند بتواند با شکست دادن آتالانتا، به رتبه پنجم برسد و در مسیر کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا مسیر هموارتری را تجربه کند.

منبع: خبر ورزشی

    نظر شما