خبر ناراحت کننده برای رفسنجانی ها؛ به محرم دل نبندید!

خبر ناراحت کننده برای رفسنجانی ها؛ به محرم دل نبندید!

به احتمال زیاد نویدکیا در پایان فصل از رفسنجان جدا می شود و سرمربی تیم جدیدی خواهد شد.

به گزارش  9 صبح به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ باشگاه مس رفسنجان در فصل جاری لیگ برتر جز معدود فصل هایی است که با مشکل مالی مواجه شده است. گفته می شود پرونده ای در کرمان برای اتفاقات مالی در این باشگاه تشکیل شده است و این موجب شده تا پای برخی از مدیران فدراسیون فوتبال هم به این پرونده باز شود.

 با وجود تاکیدهای مکرر از سوی محرم نوید کیا مشکلات مالی باشگاه مس پا برجا مانده است و پیش بینی می شود با ادامه این وضعیت محرم نوید کیا در پایان فصل اردوی تیم مس رفسنجان را ترک کند.

او در مورد وضعیت مالی باشگاه مس رفسنجان می گوید: من بعد از بازی سپاهان خیلی روشن و شفاف با مسئولین صحبت کردم؛ با مسئولین شرکت و اینکه الان وقت این است که به تیم کمک کنند؛ ولی متاسفانه اصلا فکر می‌کنم حرف‌های من هیچ ارزشی نداشت و هیچ اهمیتی نداشت. چون هیچ اتفاقی در این تیم نیفتاد.

در صورتی که محرم نوید کیا از اردوی تیم مس جدا شود پیش بینی می شود راهی تیم سپاهان شود. به خصوص که محرم نوید کیا این فصل نتایج خوبی در تیم مس گرفته است. از سویی تماشاگران در تیم سپاهان به شدت از عملکرد مورایس گله مند هستند و خواستار اخراج او شده اند.


 

    نظر شما