مهدی طارمی:این چهار سال برایم باورنکردنی بود

مهدی طارمی:این چهار سال برایم باورنکردنی بود

مهدی طارمی پس از به دست آوردن عنوان قهرمانی رقابت‌های جام حذفی پرتغال و گلزنی‌اش برابر اسپورتینگ لیسبون صحبت هایی را بیان کرد.

به گزارش 9صبح،مهدی طارمی دوران حضورش در تیم فوتبال پورتوی پرتغال را باورنکردنی توصیف کرد.مهدی طارمی پس از به دست آوردن عنوان قهرمانی رقابت‌های جام حذفی پرتغال و گلزنی‌اش برابر اسپورتینگ لیسبون صحبت هایی را بیان کرد.

مهدی طارمی به رسانه رسمی باشگاه پورتو گفت:

امسال به‌خاطر حضور در جام ملت‌های آسیا مقداری درگیری ذهنی داشتم و نتوانستم به‌طور کامل در اختیار پورتو باشم، شاید نتوانستم خیلی خوب بازی کنم و از هواداران پورتو عذر می‌خواهم.

وی افزود:

من تمام تلاشم را کردم و این فصل برای پورتو سخت و پیچیده بود، هدفم کمک به پورتو بود و هواداران انتظار بیشتری داشتند، این خواسته آنها طبیعی بود، اما گاهی غیرممکن است. من اکنون یک هوادار پورتو باقی می‌مانم. خیلی خوشحالم که در این مدت بخشی از تیم پورتو بودم و این چهار سال برای من باورنکردنی بود، خاطرات خوبی با پورتو داشتم و بازی برابر اسپورتینگ لیسبون و کسب جام قهرمانی حذفی پرتغال با گلزنی‌ام را فراموش نخواهم کرد.

طارمی در ادامه اظهار داشت:

در بازی با اسپورتینگ هم با هدف خوشحالی هواداران و باشگاه به میدان رفتیم و در نهایت هم جام قهرمانی را به دست آوردیم، این قهرمانی هم باعث افتخار من است.

منبع:طرفداری

    نظر شما