سولشائر به لیگ برتر بازگشت/ لسترسیتی سرمربی سابق شیاطین‌سرخ را می‌خواهد

سولشائر به لیگ برتر بازگشت/ لسترسیتی سرمربی سابق شیاطین‌سرخ را می‌خواهد

اوله‌گنار سولشائر ممکن است به عنوان سرمربی جدید لسترسیتی به لیگ برتر برگردد.

به گزارش 9صبح،اوله‌گنار سولشائر بعد از اخراج از منچستریونایتد مربیگری باشگاه دیگری را قبول نکرده اما احتمال دارد که با قبول کار در لسترسیتی به لیگ برتر برگردد.اوله‌گنار سولشائر ممکن است به عنوان سرمربی جدید لسترسیتی به لیگ برتر برگردد. به گزارش نشریه سان، روباه‌ها فهرست کوتاهی را برای جایگزینی انزو مارسکا فراهم کردند و با سرمربی سابق منچستریونایتد نیز در تماس بوده‌اند.

اسطوره شیاطین سرخ نوامبر ۲۰۲۱ از منچستریونایتد اخراج شد و از آن زمان تمام پیشنهادات باشگاهی و ملی را رد کرده است. او در دسامبر ۲۰۱۸ به طور موقت جانشین ژوزه مورینیو شد و در ماه مارس پس از کسب ۱۴ پیروزی در ۱۹ بازی اول خود، به عنوان سرمربی دائمی یونایتد قرارداد بست. یونایتد در اولین فصل کامل سولشائر سوم شد و به نیمه‌نهایی جام حذفی و لیگ اروپا رسید. قرمزها در فصل بعد دوم شدند و بعد از سیتی قهرمان ایستادند و در فینال لیگ اروپا با نتیجه ۱۱-۱۰ در ضربات پنالتی از ویارئال شکست خوردند. سولشائر قراردادش را برای سه سال دیگر تمدید کرد اما در ماه نوامبر در سومین و آخرین فصل حضورش، یونایتد هفتم شد و از کار برکنار شد.

لستر بعد از جواب رد شنیدن از مائوریتزیو ساری توجه خود را به سولشائر معطوف کرد و این مربی ۵۱ ساله نیز اکنون آماده است تا چالش دیگری را بپذیرد و به مربیگری برگردد. او مشتاق کار در لیگ برتر است و کسر امتیاز احتمالی لستر به دلیل نقض قوانین سود و پایداری مانع سولشائر برای قبول این پیشنهاد نیست.

منبع:خبرورزشی

    نظر شما