مودیچ و رونالدو؛برخورد گرم برندگان توپ طلا+عکس

مودیچ و رونالدو؛برخورد گرم برندگان توپ طلا+عکس

شب گذشته تیم ملی کرواسی دست به کار بزرگی زد و در لیسبون توانست 1-2 برابر پرتغال پیروز شود.

به گزارش 9صبح،کریستیانو رونالدو و لوکا مودریچ در پایان بازی دوستانه پرتغال-کرواسی، ملاقات گرم و دوستانه‌ای باهم داشتند.شب گذشته تیم ملی کرواسی دست به کار بزرگی زد و در لیسبون توانست 1-2 برابر پرتغال پیروز شود. 

در این بازی لوکا مودریچ توانست از روی نقطه پنالتی گل اول کروات‌ها را به ثمر برساند و نشان دهد همچنان در این سن و سال نیز برای کرواسی مهره‌ای ارزشمند است. کاپیتانی تاثیرگذار که اخیرا اعلام کرد یک سال دیگر نیز در رئال خواهد ماند و بسیاری معتقدند تا جام جهانی 2026 نیز ادامه خواهد داد.

بازی دیروز می‌توانست ملاقات دوباره مودریچ و رونالدو درون میدان باشد ولی فوق ستاره پرتغالی که دیر به اردو اضافه شده بود، روی نیمکت حضور داشت.

با این حال رفقای قدیمی بعد از بازی با هم دیدار کردند و برخوردی بسیار گرم و دوستانه نیز داشتند. مودریچ که سال 2012 به رئال پیوست، 6 فصل با رونالدو هم تیمی بود و آنها 4 قهرمانی چمپیونزلیگ را باهم جشن گرفتند.

تصاویر منتشر شده بعد از بازی نشان می‌دهد که رونالدو به مودریچ نزدیک می‌شود و این دو برای دقایقی باهم صحبت می‌کنند. دو برنده توپ طلا که کنار هم برای رئال تاریخ‌سازی کردند.

رونالدو

رونالدو1

منبع:ورزش سه

    نظر شما