نیمار:امباپه مدعی توپ طلا نیست

نیمار:امباپه مدعی توپ طلا نیست

نیمار، کیلیان امباپه، هم تیمی سابق خود در پاری سن ژرمن را مدعی اصلی کسب توپ طلا نمی‌داند و این بازیکن برزیلی سه بازیکن بهتر از او را انتخاب کرده است.

به گزارش 9صبح،نیمار، ستاره سابق پاری سن ژرمن، کیلیان امباپه را مدعی اصلی توپ طلا نمی‌بیند.نیمار، کیلیان امباپه، هم تیمی سابق خود در پاری سن ژرمن را مدعی اصلی کسب توپ طلا نمی‌داند و این بازیکن برزیلی سه بازیکن بهتر از او را انتخاب کرده است.

امباپه فرانسوی که بهترین گلزن تاریخ پاری سن ژرمن است و تابستان امسال به عنوان بازیکن آزاد به رئال مادرید پیوست، در رای‌گیری توپ طلای سال 2023 پس از ارلینگ هالند و لیونل مسی، سوم شد.

نیمار هم چنین تجربه‌ای داشته و دو سال قبل از امباپه بعد از کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در رده‌بندی توپ طلا سوم شده بود.

ستاره برزیلی دیگر در رقابت برای معتبرترین جایزه فردی فوتبال جهان نیست. نیمار اکنون 32 سال سن دارد و از اواسط فصل گذشته در تیم الهلال عربستان، مسیری طولانی را برای بهبودی از آسیب رباط زانو پشت سر گذاشته است.

با این حال، او در موقعیتی است که می‌تواند بهترین بازیکنان حال حاضر فوتبال را معرفی کند. ایزابلا پاگلیاری، روزنامه‌نگار برزیلی، از نیمار درخواست کرد این کار را انجام دهد.

نیمار گفت: "وینیسیوس جونیور در رده اول است، رودریگو و جود بلینگام مشترکاً دوم هستند. امباپه در رده سوم خواهد بود."

توپ طلای سال 2024 به میزبانی پاریس در 28 اکتبر اهدا خواهد شد و مسابقات یورو و کوپا آمه‌ریکا در آن تاثیر زیادی خواهند داشت.

منبع:ورزش سه

نظر شما