بازیکن پرسپولیسی دست به اعتصاب زد

بازیکن پرسپولیسی دست به اعتصاب زد

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران اعتصاب کرد.

به گزارش 9 صبح، وینگر سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران که در لیگ بیست و سوم لباس استقلال خوزستان را برتن کرده، مدتی هست که در تمرینات این تیم حاضر نمی‌شود. رضا دهقانی که با سپاهان اصفهان وارد رقابت‌های لیگ برتر شد پس از درخشش در نساجی مازندران راهی پرسپولیس شد اما بلافاصله از این تیم جدا شد تا راهی تراکتور تبریز شود.

دهقانی بعد از یک فصل حضور در جمع پورشورها در لیگ بیست و دوم به نفت مسجدسلیمان شد. وی که در فصل گذشته در ۲۹ بازی برای مسجدسلیمانی‌ها به میدان رفت موفق شد ۴ گل به ثمر برساند. با حضور استقلال خوزستان در لیگ برتر با سرمربیگری سیروس پورموسوی با نظر این مربی، وینگر ۲۵ ساله و سابق پرسپولیس به جمع آبی‌پوشان اهوازی اضافه شد تا شاگرد وی در لیگ برتر بیست و سوم باشد. دهقانی که در سه بازی ابتدایی این تیم برابر شمس آذر قزوین، آلومینیوم اراک و استقلال تهران به میدان رفت در بازی با تراکتور (تیم سابق خود) غایب بزرگ این تیم بود.

حالا خبر رسیده دهقانی با پورموسوی سرمربی استقلال خوزستان دچار اختلافاتی شده و به همین خاطر مدتی هست که در تمرینات تیم شرکت نکرده است. هنوز مشخص نیست این بازیکن چه زمانی به تمرینات بازخواهد گشت و آیا پورموسوی اجازه حضور وی در تمرینات را خواهد داد یا نه اما شاید این وینگر ۲۵ ساله بار دیگر در آستانه یک جدایی زودهنگام از تیم خود باشد.

نظر شما