۴ گلر بزرگسال،تحت قرارداد با استقلال!

4 گلر بزرگسال،تحت قرارداد با استقلال!

مدیران باشگاه استقلال در روزهای نقل و انتقالات تابستانی با یک معضل عجیب و غریب روبه‌رو شده‌اند و مشخص نیست چگونه باید این بحران را مدیریت کنند.

به گزارش 9صبح،استقلال در حال حاضر 4 دروازه‌بان بزرگسال در اختیار دارد که مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظار آنها است!مدیران باشگاه استقلال در روزهای نقل و انتقالات تابستانی با یک معضل عجیب و غریب روبه‌رو شده‌اند و مشخص نیست چگونه باید این بحران را مدیریت کنند. استقلالی‌ها در شرایطی اقدام به استخدام یک دروازه‌بان بوسنیایی - مقدونیه‌ای به نام ودران کیوسفسکی کرده‌اند که همین الان سه دروازه‌بان دیگر را در اختیار دارند!

سیدحسین حسینی دروازه‌بان اول و کاپیتان آبی‌پوشان که در فصل گذشته عملکردی فوق‌العاده داشت و از نظر آماری بهترین گلر لیگ برتر لقب گرفت، یک سال دیگر از قراردادش باقی مانده است.

محمدرضا خالدآبادی دیگر دروازه‌بان استقلال در فصل گذشته بود که فرصت چندانی برای حضور در ترکیب به دست نیاورد اما همچنان تحت قرارداد استقلال است. جالب اینکه سینا سعیدی‌فر دروازه‌بان آبی‌پوشان که در نیم فصل پارسال به صورت قرضی راهی شمس‌آذر قزوین شده بود نیز با پایان این قرارداد به واسطه قراردادی که با استقلال دارد، اکنون بازیکن آبی‌پوشان محسوب می‌شود.

جالب اینکه سعیدی‌فر و خالدآبادی که تا سال پیش سهمیه زیر 23 سال محسوب می‌شدند، اکنون با بالا رفتن سن آنها بزرگسال محسوب می‌شوند.

حالا با احتساب حضور سیدحسین حسینی، محمدرضا خالدآبادی و سینا سعیدی‌فر و جذب دروازه‌بان خارجی در حال حاضر استقلال چهار دروازه‌بان سهمیه بزرگسال در اختیار دارد که وضعیت نامشخصی دارند!

هواداران استقلال که از عملکرد حسینی در فصل پیش بسیار راضی هستند، نسبت به استخدام گلر خارجی بسیار ناراحت هستند. از سوی دیگر جذب کیوسفسکی باعث دلخوری سیدحسین حسینی شده و بحث‌هایی درباره جدایی‌اش مطرح است که به شایعات خواهد افزود. این در حالی است که خالدآبادی و سعیدی‌فر هم با سهمیه بزرگسال گلر استقلال محسوب می‌شوند تا آبی‌ها در خط دروازه با وضعیتی عجیب روبه‌رو باشند.

چیزی که مسلم است، از بین چهار دروازه‌بان مذکور مدیران باشگاه حداقل باید دو دروازه‌بان را با توجه حضور آنها در سهمیه بزرگسال از لیست خارج کند و باید دید در روزهای آینده آنها چگونه با این بحران بزرگ برخورد خواهند کرد.

منبع:ورزش سه

نظر شما