فقط این بازیکن رئال که به المپیک می‌رود

فقط این بازیکن رئال که به المپیک می‌رود

رئال مادرید موضع سفت و سختی در قبال حضور بازیکنانش در المپیک 2024 پاریس نشان داده است.

به گزارش 9صبح،ادگار پویول، مدافع 19 ساله تیم دوم رئال، دومنیکن را در المپیک پاریس همراهی خواهد کرد.رئال مادرید موضع سفت و سختی در قبال حضور بازیکنانش در المپیک 2024 پاریس نشان داده است. 

رئال به فدراسیون‌های فوتبال اسپانیا و فرانسه اطلاع داد که به هیچکدام از بازیکنانش اجازه حضور در این بازی‌ها را نخواهد داد. به‌خصوص فرانسه بسیار دوست داشت از کیلیان امباپه و ادواردو کاماوینگا در المپیک استفاده کند ولی رئال اجازه نداد. المپیک رقابتی است که باشگاه‌ها می‌توانند بر اساس قانون فیفا از حضور بازیکنان‌شان در آن جلوگیری کنند.

رئال ولی در قبال ادگار پویول موضعی نرم‌تر داشت. پویول متولد سابادل کاتالونیا با اصالتی دومنیکنی، مدافع ثابت تیم دوم رئال است و در نهایت توانست مجوز حضور در المپیک را به دست بیاورد. او در فهرست نهایی ایبای گومز، مربی اسپانیایی دومنیکن، قرار گرفت و روز گذشته همراه تیم وارد پاریس شد تا خود را برای این رقابت جذاب آماده کند. 

به این ترتیب او تنها رئالی حاضر در المپیک پاریس خواهد بود. البته در دومنیکن پیتر فدریکو نیز حضور دارد ولی او چند روز پیش از رئال مادرید با قراردادی 4 ساله به ختافه ملحق شد.

منبع:ورزش سه

نظر شما