سارقین در راه پله با صاحبخانه روبرو شدند !

سارقین در راه پله با صاحبخانه روبرو شدند !

2 سارق پس از عمیات دزدی خود از یک خانه حین خروج با صاحبخانه رو در رو شدند!

به گزارش 9 صبح ، سردار  علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: با وقوع یک فقره  سرقت  از خانه‌ای  در شرق، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان پایگاه ششم  پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: شاکی پرونده در جریان تحقیقات گفت،  ساعاتی قبل منزل خود را ترک کردم اما  پس از بازگشت متوجه شدم که در خانه شکسته و 300 گرم طلا به ارزش تقریبی 10 میلیارد ریال به سرقت رفته است ناگفته نماند که دقایقی پیش از این ماجرا 2 مرد غریبه ضمن تهدید من و همسرم در راه پله ها، آپارتمان را ترک و با یک دستگاه موتورسیکلت مشکی متواری شدند.وی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان می‌داد، آن دو مرد جوان سارق خانه بودند و احتمالا به خانه های زیادی نیز دستبرد زده اند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: کارآگاهان در نخستین‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی هویت متهمان را شناسایی کردند و متوجه شدند آنها سابقه دار هستند.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: کارآگاهان پس از کشف این سرنخ مهم در پرونده با روش‌های علمی و بررسی‌های پلیسی مخفیگاه‌ متهمان را در  تهران شناسایی  و پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی آنها را طی عملیات‌ دستگیر کردند.

وی فزود: متهم پس از انتقال به پایگاه ششم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت از خانه‌‌ شاکی و 8 خانه دیگر در شرق تهران اعتراف کردند.

سردار گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

 

نظر شما